Co nowego?

What's new

Carpooling zbliża ludzi – taki sposób podróżowania zmienia podejście do ludzi i do życia.

Doświadczenie wspólnych przejazdów jest wyjątkowe, łączy ludzi na więcej niż jeden sposób i tworzy poczucie przynależności do społeczności.

Serwis BlaBlaCar osiąga rentowność i wykazuje 40% wzrostu aktywności

BlaBlaCar ogłosił, że stał się rentowny. Dzięki serwisowi w ciągu ostatniego roku podróżowało ponad 50 milionów pasażerów.

BlaBlaCar rozszerzy ofertę o autobusy i pozyskuje 101 milionów euro od inwestorów

BlaBlaCar ogłosił, że złożył ofertę przejęcia firmy Ouibus. Pozwoli to serwisowi zaoferować swoim użytkownikom dostęp do szerszej niż tylko carpooling gamy środków transportu.

Bezpłatne ubezpieczenie assistance dla użytkowników BlaBlaCar

Polscy użytkownicy serwisu wspólnych przejazdów BlaBlaCar będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy assistance oferowanej przez AXA Assistance.

BlaBlaCar przedstawia nową wyszukiwarkę, logo i identyfikację wizualną

Platforma łącząca miłośników wspólnych przejazdów stawia na kolejną innowację i skupia się na budowie zdecentralizowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Innowacyjna krótkodystansowa aplikacja BlaBlaLines już dostępna!

Serwis BlaBlaCar uruchomił pilotażową wersję krótkodystansowej aplikacji BlaBlaLines. Po udanych testach aplikacja debiutuje właśnie w Paryżu oraz całym regionie Ile-de-France.

Zbliża się ostatni weekend wakacji – jak bezpiecznie wrócić do domu?

Podczas weekendu na drogi wyjadą tysiące Polaków. Jak sprawić, by każdy przejazd będzie bezpieczniejszy i upłynął w miłej atmosferze?

Google Maps prezentuje trasy wspólnych przejazdów z BlaBlaCar

Google łączy siły z BlaBlaCar prezentując swoim użytkownikom najpopularniejsze sposoby podróży z punktu A do punktu B. Przejazdy z BlaBlaCar są teraz prezentowane obok innych sposobów przemieszczania się rekomendowanych przez Google.

Współdzielona majówka dla oszczędnych

W tym roku majówka może okazać się znacząco tańsza - wystarczy tylko skorzystać z mądrych rozwiązań – np. z ekonomii współdzielenia.

Dodatkowe informacje można otrzymać kontaktując się z naszym biurem prasowym: [email protected]
For more information and downloads, please see:
Download Center

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride