Paragon z Podróży w Lublinie!

Paragon z Podróży w Lublinie!

 
Lublin to miasto, które warto odwiedzić z wielu powodów. Zobacz, co ciekawego znaleźli w nim Bartek i Patryk, autorzy bloga Paragon z Podróży i jak wyglądał ich przejazd z BlaBlaCar, który rozpoczęli w Rzeszowie.

Powiedzieć, że Lublin jest miastem, które dynamicznie rozwija swoje walory kulturalne, to nic nie powiedzieć.

Otwarte w tym roku Centrum Spotkania Kultur to jeden z najciekawszych architektonicznie obiektów tego typu w całym kraju. Zachwyca nie tylko oryginalną bryłą, ale również bogatą ofertą wydarzeń.
Kolejne dowody ciekawego i intrygującego życia kulturalnego Lublina można znaleźć w wielu pomniejszych instytucjach i placówkach. Jedną z nich jest Galeria Labirynt, w której wystawiają się popularni artyści, nie tylko polscy, ale również zagraniczni. W wideo zobaczycie na jakie wystawy trafili akurat Patryk z Bartkiem.
Asia, kierowca w przejeździe, w którym uczestniczyli blogerzy, poleciła im również wizytę w Muzeum Wsi Lubelskiej. Skansen, na przestrzeni każdej z pór roku, nabiera wyjątkowego kolorytu. Późną jesienią eksplodował barwami szykujących się do zimowego snu drzew. Spośród wielu chałup znajdujących się w muzeum warto zajrzeć do tej, w której zaaranżowano prawdziwy szynk. Czeka w nim kilka lokalnych specjałów!

Jakie miejsca  warto jeszcze zobaczyć przy okazji wizyty w Lublinie? Zapraszamy do obejrzenia wideo!

Find out more about

Spotkania

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride