BlaBlaCar dla kobiet

BlaBlaCar dla kobiet

U części kobiet wspólne przejazdy mogą wywoływać obawy o ich bezpieczeństwo. Chociaż serwis BlaBlaCar wyposażony jest w wiele funkcji, które służą budowaniu zaufania i bezpieczeństwa w naszej wspólnocie, rozumiemy, że niektóre panie mogą nie czuć się komfortowo dzieląc wspólny przejazd samochodem z osobami płci przeciwnej. Dlatego w BlaBlaCar stworzyliśmy opcję “Tylko kobiety”

Dzięki tej opcji można zaplanować wspólny przejazd, w którym zarówno kierowca, jak i pasażerowie będą kobietami. To dobry sposób na to, by korzystając ze wspólnych przejazdów poczuć się jeszcze bezpieczniej. Z naszego doświadczenia wynika, że szczególnie cenne jest to wtedy, gdy użytkowniczka po raz pierwszy korzysta ze wspólnego przejazdu.

Ola szuka przejazdu

Jeśli jesteś pasażerką poszukującą przejazdu i wolałabyś podróżować z kobietą-kierowcą, po prostu spójrz na zdjęcie profilowe kierowcy lub – jeśli kierowca jeszcze go nie dodał – kolor jego awataru: fioletowy dla kobiet, niebieski dla mężczyzn. Wszyscy użytkownicy BlaBlaCar muszą przy rejestracji określić swoją płeć, a żeby upewnić się, że podana płeć jest prawdziwa, najlepiej jest wybrać kierowcę, który został już oceniony przez innych użytkowników. Dzięki temu wiadomo, że inne osoby już podróżowały z tym kierowcą i potwierdziły, że używa on w serwisie swojej autentycznej tożsamości.

Kasia oferuje przejazd

Jeśli jesteś kobietą-kierowcą i dysponujesz wolnymi miejscami w swoim samochodzie, możesz zaoferować wspólny przejazd tylko dla innych kobiet. Jeśli to zrobisz, Twoja oferta przejazdu będzie widoczna wyłącznie dla kobiet zarejestrowanych w serwisie. Gdy oferta przejazdu zostanie przez Ciebie oznaczona jako „Tylko kobiety”, będzie to widoczne w ofercie przejazdu na Twoim profilu w sekcji „Szczegóły przejazdu”.

Dodaj przejazd z opcją “tylko dla kobiet”

Find out more about

Poradniki

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride