Opowieści samochodowe – Tomek

Opowieści samochodowe – Tomek

“Marzenie z dzieciństwa?…kiedy byłem mały, takim samochodem jeździł Tata”. Poznaj historię naszego użytkownika Tomka i jego zabytkowego Mercedesa s w126.

Co powoduje, że Twoje auto jest dla Ciebie wyjątkowe?

Marzą mi sie wycieczki po Europie Wschodniej, Bałkanach. Żeby obniżyć koszty takich podróży chciałem duży samochód, by móc zabierać ludzi z BlaBlaCar. Taki samochód musi mieć teć solidne zawieszenie, łatwość naprawy bez żadnego komputera. Wszystkie te cechy idealnie spełnia właśnie ten Mercedes. Jednak decydujący wpływ na zakup tego egzemplarza miała data jego pierwszej rejestracji – idealnie zgodna z data narodzin mojej narzeczonej.

blabla-narodowy-love-story-small

Najlepsze wspomnienie z Twoim samochodem?

Dotąd najlepsze to bezawaryjny przejazd z Monachium do Warszawy bez żadnych usterek po zakupie, pomimo zakupu samochodu niemal w cenie złomu.

Opowiedz, jak i kiedy zaczęłaś podróżować z BlaBlaCar?

Z BlablaCar korzystam od ok. 1,5 roku – studiując w Niemczech i wracając do Polski np. na święta szukałem możliwie najbardziej ekonomicznych sposobów podróży.

blabla-narodowy-love-story-2_small

Jak Twoi pasażerowie reagują na Twój samochód?

Mój samochód jest typowym youngtimerem – z jednej strony już wiekowy i klasyczny samochód, u wielu ludzi wzbudza sentyment i kojarzy sie ze złotą era motoryzacji, z drugiej dla wielu to po prostu stary samochód. Czuć jednak pozytywny odbiór, niejednokrotnie ludzie na trasie czy na stacji benzynowej okazują aprobatę, widac, że dla wielu nie jest to zwykle narzędzie do jazdy z punktu A do punktu B, a kawałek historii.

small

Chcesz zostać bohaterem kolejnych Opowieści samochodowych? Zgłość się do nas wypełniając ten formularz!▶http://goo.gl/Hrv0rI

Find out more about

Nasza Społeczność

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride