BlaBlaStar – Klaudia

BlaBlaStar – Klaudia

“Wiele osób interesuje moja główna aktywność – chodzę do Technikum Weterynarii, caly czas odbywam praktyki w różnych gabinetach i laboratoriach. Kocham zwierzęta, oprócz mojego małego szczura, mam jeszcze trzy duże psy.”

Jeśli chcesz się dowiedzieć czym jeszcze interesuje się Klaudia zapraszamy do przeczytania artykułu!

Kiedy zaczęłaś podróżować z BlaBlaCarem?

Ponad 2 lata temu, po 10 minutach jazdy stwierdziłam, że to jest super sprawa i teraz już za każdym razem używam BlaBlaCar, zarówno jako pasażer jak i kierowca.

Zauważyłaś jakieś zmiany w społeczności, od kiedy zaczęłaś używać serwisu?

Ile razy jeżdzę z kimś zawsze trafiam na wesołych, otwartych ludzi, zawsze znajdzie się temat do rozmowy. Nawet moja wychowawczyni ostatnio się przekonała i pojechala do Wrocławia…

Jak wygladała Twoja najciekawsza podróż?

Kiedyś jechaliśmy z moich chłopakiem i nowo poznaną Natalią, która była taką samą gadułą jak ja. Mój chłopak nie mógł się doprosić do prawa głosu (śmiech). Ze względu na remonty pojawiły się niezrozumiałe dla nas objazdy, finalnie droga poprowadziła nas przez mnóstwo małych wiosek. Podróż trwała trzy, zamiast planowanych dwóch godzin. Jednakże nikt nie żałował, ponieważ świetnie nam czas minął.

Wiele osób interesuje moja główna aktywność – chodzę do Technikum Weterynarii, caly czas odbywam praktyki w różnych gabinetach i laboratoriach. Kocham zwierzęta, oprócz mojego małego szczura, mam jeszcze trzy duże psy. Kiedyś nawet podróżowałam z kotem i jeszcze innym szczurem, co było też dodatkowym tematem dla moich współpasażerów ;)

Masz jakieś specjalne miejsce dla swojego szczurka w czasie podróży?

Oczywiście! Posiadam specjalny dla niego transporterek. Kiedyś kilka kobiet, które zabrały się ze mną, przez 5 minut żegnały mojego szczurka, zanim na dobre wyszły z samochodu (śmiech) – mimo, że na początku miały do niego bardzo specyficzne nastawienie. Po półtorej godziny podróży i rozmów o zwierzakach ich poglądy się nieco zmieniły ;)

Czym się zajmujesz, kiedy wszystkie obowiązki są już za Tobą?

W wolnym czasie gram w piłkę nożną, jeżdżę na rolkach oraz na rowerze, biegam z psami – swój czas poza pracą i szkołą głównie spędzam aktywnie. Mimo, że jestem dziewczyną, oglądam wszystkie mecze reprezentacyjne mojego klubu Wisły Kraków. Kiedyś chodziłam do szkoły sportowej, piłka nożna została jako hobby, któremu poświęcam dużo czasu.

Fanka piłki nożnej, a przy okazji zdobyłaś również wicemistrzostwo Małopolski w Judo…

Tak naprawdę sportami walki zainteresowałem się przez przypadek. Przez długi czas chorowałam i kiedy w końcu lekarka pozwoliła mi na czynne uprawianie sportu, stwierdziłam, że muszę zacząć coś bardziej szalonego od gier zespołowych i dlatego zapisałam się na Judo. Z czasem zaczęłam osiągać większe sukcesy, mimo ze intensywnie trenowałam tylko 3 lata. Judo jest bardzo ciekawym sportem, kontaktowym i uwalniającym dużo emocji. Miejmy nadzieję, że nigdy nie będę musiała go zastosować w życiu codziennym (śmiech).

Na koniec, jakich rad byś udzieliła początkującym BlaBlaCarowiczom?

Jestem już ambasadorką, więc mam sporo rad;) Przede wszystkim polecam czytać oceny innych użytkowników, a jeżeli ktoś się “boi” rozmawiać, wystarczy zacząć od tematu “czemu jedziesz”. Wtedy rozmowa sama się rozwija. Ludzie poznają swoje wzajemne upodobania, zainteresowania, ciekawe momenty z pracy. Nigdy nie jest nudno!


Jeśli jesteś osobą, która chce być jedną z kolejnych BlaBlaStar, lub podróżowałeś z kimś, kto mógłby nią być – napisz do nas!

Zgłoś siebie (lub znajomych;) do BlaBlaStars

Find out more about

BlaBlaLudzie

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride