BlaBlaStar – Gabryś

BlaBlaStar – Gabryś

Poznajcie Gabrysia – rapera, fana brazylijskiego Jiu-Jitsu, zapasów i Muay Thai oraz entuzjastę wspólnych przejazdów.

1. Masz wielu fanów, Twój profil na FB obserwuje ponad 100 tys. osób – często zdarza Ci się, że Twoi współpasażerowie z BlaBla Ciebie kojarzą? 

Tak. Raczej każdy przejazd kończy się rozpoznaniem mnie przez co najmniej jednego pasażera. W sumie na BlaBla jeżdżą przede wszystkim młodzi, więc nie ma się co dziwić :)

2. Czemu wspólne przejazdy?

Bo taniej i fajniej – lubię poznawać ludzi.

3. Opowiesz nam swoją najciekawszą historię związaną z BlaBlaCar?

Haha ok! (nie wiem czy jest najciekawsza, ale ja ją najbardziej lubię). Jechałem z Rzeszowa do Zielonej Góry na KSW (zostałem zaproszony przez przyjaciela). W Katowicach byłem chwile przez czasem, więc zadzwoniłem do dziewczyn, że już jestem (miałem wieźć 2 dziewczyny). Okazało się, że jedna z nich już jest na umówionym miejscu przed czasem i chętnie przyjdzie, bo się nudzi. Na wejściu zapowiedziała, że ona siedzi z przodu BO TAK. Podłączyła swój telefon do kabla ”dżek-dżek” i całe 4 godziny tańczyła i śpiewała. Nie kończyła jej się energia, a my (pasażerka z tyłu i ja) śmialiśmy się całą drogę dzięki niej. Ostatnio grałem koncert w na Śląsku i wpadła na tę imprezę ta przeurocza istota.

4. Wiemy, że Twoje życie skupia się w tym momencie głównie wokół Rapu, możesz nam trochę więcej opowiedz na temat Twoich planów na przyszłość?

Akurat dziś, gdy odpowiadam na Wasze pytania nagrałem ostatnią piosenkę na nadchodzący projekt ”AH!”. Premierę planuje na 23.11.2016. Teksty, beat’y, studia nagrań, koncerty, teledyski – to moje życie i chcę to robić profesjonalnie.

5. Co robisz na co dzień i jak spędzasz wolny czas?

Niestety ostatnio wolnego czasu mam mało, ale obowiązkowo trenuje co najmniej 3/4 razy w tygodniu – Brazylijskie Jiu-Jitsu, Zapasy, Muay Thai.

Szukaj przejazdu Zaoferuj przejazd

Find out more about

BlaBlaLudzie

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride