BlaBlaLudzie – Paula

BlaBlaLudzie – Paula

Paulę poznaliśmy na kolacji, którą zorganizowaliśmy dla naszych ambasadorów w Kielcach. Zainspirowała nas swoim pozytwynym podejściem do ludzi. To bardzo otwarta dziewczyna, która z każdej rozmowy wyciąga coś dla siebie. I co najfajniejsze do dziś utrzymuje kontakty ze swoimi towarzyszami podróży.

Jak bardzo lubisz rozmawiać? Jaki jest Twój status: “Bla”, “BlaBla” czy może “BlaBlaBla”?

– Jestem „BlaBlaBla”, straszna ze mnie gaduła! Lubię dzielić się z ludźmi tym co myślę, a z większością osób które poznaje na co dzień, potrafię nawiązać kontakt. Z rozmów z innymi staram się wyciągać jak najwięcej. Uważam że, wiedzę powinniśmy rozszerzać nieustannie i w wielu kierunkach, zatem każdy człowiek ze swoim osobistym podejściem do życia może wnieść dużo świeżości do mojego światopoglądu. Jestem daleka od oceniania ludzi z którymi się nie zgadzam.

SONY DSC

Opowiedz, jak i kiedy zacząłeś podróżować z BlaBlaCar?

-Moja przygoda z BlaBlaCar zaczęła się około 2,5 roku temu, kiedy studiowałam w Austrii. Połączenia wszelakiego rodzaju były dość kłopotliwe i czasochłonne (Kielce – Wiedeń ok. 12 h), szukając alternatywy znajoma poleciła mi BlaBlaCar, skorzystałam pierwszy raz i nie pożałowałam – trafiłam na paczkę fajnych ludzi z którymi utrzymuje kontakt do dziś! Zaczęłam regularnie jeździć BlaBlaCar, było to znacznie bardziej komfortowe zarówno dla mnie jak i mojego portfela. Po powrocie do Polski zaczęłam studia podyplomowe w Krakowie, tym razem odnalazłam się w serwisie również jako kierowca, co pozwoliło mi zredukować koszty związane z dojazdami na studia zaoczne. Trasa Kielce – Kraków jest dość obleganym kierunkiem, więc nie ciężko znaleźć na niej zarówno pasażerów jak i wolne przejazdy. Dzięki BlaBlaCar poznałam masę fantastycznych ludzi, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat zawodów które wykonują i kierunków w których się kształcą – są to doświadczenia których nie da się wycenić, a już na pewno nie za 15 zł Kielce – Kraków.

Co robisz na co dzień i jak spędzasz wolny czas?

-Na co dzień pracuje jako asystent architekta, zajmuję się także projektowaniem wnętrz. Z pasją śledzę światowy design w dziedzinach którymi się zajmuję. Dzięki architekturze odkrywam świat, podróżując z pasją i zaangażowaniem, szukam miejsc dobrze mi znanych z literatury i studiów jak również zupełnie nowych, nie opisanych przez czasopisma i foldery reklamowe. Wyprawy dookoła świata stały się moim hobby i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Z zachwytem również eksploruje Polskę, często odwiedzając przyjaciół z jej różnych części. Jestem wielką fanką festiwali muzycznych, jazdy na rowerze i snowboardzie.

Find out more about

BlaBlaLudzie

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride