Dariusz – BlaBlaLudzie

Dariusz – BlaBlaLudzie

Dariusza poznaliśmy na kolacji naszych ambasadorów, którą zorganizowaliśmy w Zielonej Górze. Od razu zwrócił naszą uwagę swoją barwną osobwością i ilością pasji, które realizuje. Poznajcie Dariusza!

Jak bardzo lubisz rozmawiać? Jaki jest Twój status: “Bla”, “BlaBla” czy może “BlaBlaBla”?

– Jestem “BlaBla”. Lubię rozmawiać, ale jestem też świetnym słuchaczem. Zwłaszcza, gdy prowadzę auto :)

 

Opowiedz, jak i kiedy zacząłeś podróżować z BlaBlaCar?

– Niedługo miną 3 lata, gdy skorzystałem z propozycji BBC. Pierwszy wyjazd jako kierowca to był hit! Bruksela i od razu pełne auto… o wyjeździe dowiedziałem się dzień wcześniej, a tu wielkie zaskoczenie… Poznałem dwóch sympatycznych Niemców, którzy wracali do Berlina z holendersko-niemieckiej granicy, a w Dusiburgu naszego rodaka, który wracał do kraju. Pomyślisz, że wracałem do Polski pustym autem… :) Wcale nie!

Co robisz na co dzień i jak spędzasz wolny czas?

– Na co dzień jestem logistykiem w firmie zajmującej się klimatyzacją i wentylacją. Wychowuję samotnie córkę. Nie zapominam o rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji. W ubiegłym roku odkryłem jazdę na rolkach i trochę “zdradziłem” przez to swojego “górala”, którym ujeżdżałem okoliczne wzgórza. Ciągle chodzę sporo po górach, w Bieszczady jeżdżę od prawie 30 lat. Sporo czasu zajmuje mi wolontariat w ZHP, gdzie oprócz działań we władzach naczelnych, zajmuję się szkoleniem młodych ludzi. Interesuję sie też szeroko pojętą obronnością kraju. Działam w Związku Oficerów Rezerwy, w organizacji strzeleckiej, czasem bawię się w ASG. Konsekwencją powyższych są ciągle rozwijane umiejętności związane z tematyką przetrwania w trudnych warunkach, bytowania w lesie. W moim aucie zawsze też można posłuchać dobrej muzyki, ostatnio najczęściej z nurtu “krainy łagodności”.

Może i Wy spotkacie Dariusza w trasie?:)

Find out more about

Nasza Społeczność

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride