Ułatwiaj podróże z naszymi widgetami

Jeśli jesteś organizatorem imprez kulturalnych lub sportowych, dużo ludzi z daleka przyjeżdża na Twoje wydarzenie, podoba Ci się idea wspólnych przejazdów – mamy dla Ciebie widgety BlaBlaCar.

Widgety stworzyliśmy po to, aby każda organizacja mogła w prosty sposób ułatwić podróżowanie swoim odbiorcom: uczestnikom festiwali czy konferencji, kibicom sportowym, współpracownikom. Wystarczy napisać do nas maila, aby bezpłatnie otrzymać kod, który po wklejeniu na Twoją stronę www utworzy bezpośrednie połączenie z naszą platformą. Kierowcy kilkoma kliknięciami zaoferują swoje miejsca pasażerom, a pasażerowie łatwo znajdą dla siebie przejazd. Dzięki temu na pewno wiele z osób, które do Ciebie zmierzają, spotka się ze sobą już w czasie podróży!

Co zyskujesz? Zaoferujesz swoim odbiorcom możliwość dojazdu do Ciebie w wygodny, niedrogi i sympatyczny sposób. Zoptymalizujesz liczbę samochodów zmierzających na miejsce wydarzenia. Zaprezentujesz się jako organizacja, która promuje zrównoważony transport i pozytywne wartości związane z ekonomią dzielenia się. Przekonany? Przejdź do sekcji Widgety dla Partnerów.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół BlaBlaCar

Find out more about

Co nowego?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride