Świętujmy razem 100 milionów użytkowników na 15-lecie BlaBlaCar

Świętujmy razem 100 milionów użytkowników na 15-lecie BlaBlaCar

Społeczność BlaBlaCar właśnie przekroczyła 100 milionów użytkowników i użytkowniczek!

Przy okazji świętowania naszych 15. urodzin chcielibyśmy wyrazić uznanie dla Ciebie i wszystkich, którzy sprawiają, że podróżowanie staje się bardziej przyjazne.

Poprosiliśmy Was o podzielenie się z nami Waszymi najlepszymi wspomnieniami z podróży z BlaBlaCar. Pierwszy przejazd z ciekawą rozmową, czy długa podróż, podczas której poznałeś nowych przyjacioł, a może miłość życia…? Wszyscy mamy dużo historii z BlaBlaCar do opowiedzenia!

Tysiące z Was już podzieliło się z nami Waszymi historiami. Wybraliśmy niektóre z nich, aby trafiły na naszą mapę wspomnień. Kliknij na mapę, by poznać historię jednego z naszych 100 milionów użytkowników.

Sto. Milionów.

« Piętnaście lat temu postawiliśmy sobie za cel, żeby pokazać światu prosty, ale szalony pomysł: ludzie wsiadają do samochodu kogoś, kogo wcześniej nie znali. Wspólne przejazdy były wtedy przyszłością transportu, a patrząc szerzej, zbliżałyby ludzi do siebie, ograniczyłyby emisje gazów cieplarnianych i umożliwiłyby większej liczbie osób tańsze podróżowanie. »
— Frédéric Mazzella, Nicolas Brusson, Francis Nappez

Ten film pokazuje, jak razem to osiągnęliśmy

Find out more about

Co nowego?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride