Sugerowane miejsca spotkań przy odjeździe i w miejscu docelowym

Nie każdy kierowca wie skąd najlepiej odebrać i gdzie podrzucić pasażerów. Które miejsca spotkań są dla nich więc najbardziej dogodne?

To oczywiste, że kierowcy muszą z jakiegoś miejsca odbierać swoich pasażerów, a następnie wysadzić ich w docelowym punkcie podróży. Wiadomo!

Kiedy jako kierowca dodajesz przejazd w serwisie, nie podając konkretnego miejsca spotkania przy odjeździe i w miejscu docelowym, pasażerowie nie będą wiedzieć, czy pasuje im Twój przejazd. Może to skutkować wieloma pytaniami o miejsce zbiórki lub po prostu zignorowaniem Twojej oferty. Nie każdy kierowca wie skąd najlepiej odebrać i gdzie podrzucić pasażerów. Które miejsca spotkań są dla nich więc najbardziej dogodne?

Zdajemy sobie sprawę, że odpowiedź nie jest wcale taka prosta! Postanowiliśmy więc ułatwić kierowcom życie, wprowadzając innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi wybieranie miejsca spotkania z pasażerami.

Przedstawiamy sugerowane miejsca spotkań przy odjeździe i w miejscu docelowym!

Kiedy kierowca oferuje przejazd z lub do jednego z 40 największych miast w Polsce, automatycznie zobaczy listę popularnych miejsc spotkań w mieście odjazdu oraz w wybranym mieście docelowym. Wystarczy, że wybierze te, które najbardziej mu pasują.

Dokonawszy analizy danych z wielu przejazdów, udało nam się potwierdzić, które punkty w każdym mieście są preferowanymi miejscami spotkań pasażerów – nie tylko do wszystkich łatwo dojechać komunikacją miejską, ale kierowca może także wygodnie i bezpiecznie stanąć i poczekać na pasażerów. Znajdują się w pobliżu głównych ulic, są więc idealnym rozwiązaniem dla kierowców.

Przed przejazdem pasażerowie potrzebują zwykle wskazówek skąd dokładnie kierowca odjeżdża i jakie jest miejsce docelowe – kiedy kierowca doda do swojego przejazdu punkty spotkań, pasażerowie nie będą musieli o nic dopytywać i dużo szybciej podejmą decyzję o dokonaniu rezerwacji miejsca właśnie na tym przejeździe. Dla kierowcy oznacza to zarówno mniej pytań, jak i więcej rezerwacji – to naprawdę ułatwia zapełnić samochód!

blog-hiw-screen-pl-1

Jak korzystać z sugerowanych miejsc spotkań przy odjeździe i w miejscu docelowym?
Kiedy, jako kierowca, oferujesz przejazd:

  • Wpisz miasto, z którego wyjeżdżasz
  • Wybierz jedno z sugerowanych miejsc spotkań przy odjeździe
  • Wpisz miasto, do którego jedziesz
  • Następnie wybierz jeden z sugerowanych punktów spotkań w miejscu docelowym
  • Gotowe!

Miej na uwadze, że to tylko sugestie… Jeśli znasz jakieś inne miejsca spotkań przy odjeździe czy w miejscu docelowym, nadal możesz je wprowadzić. A my obiecujemy, że będziemy na bieżąco aktualizować nasze podpowiedzi!

Zachęcamy także do wpisywania popularnych miejsc spotkań w Twoim mieście w komentarzach.

Wybierasz się gdzieś niedługo? Zaoferuj wolne miejsca i wypróbuj nasze sugerowane miejsca spotkań przy odjeździe i w miejscu docelowym. To dziecinnie proste!

Zaoferuj przejazd

Find out more about

Co nowego?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride