50zł* dla Ciebie przy następnej podróży

50zł* dla Ciebie przy następnej podróży

Zabierz pasażerów i odbierz swój prezent w postaci eKarty Prezentowej Empik* na 50zł

Jak to działa?

1. Dodaj przejazd na trasie powyżej 75 km
2. Zabierz ze sobą przynajmniej jednego pasażera

Opublikuj przejazd

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas wiadomość e-mail, którą wyślemy na adres podany przy rejestracji konta w BlaBlaCar. Po kliknięciu w “Odbieram eKartę”, zostanie do Ciebie wysłana eKarta Prezentowa. W ciągu maks. 15 dni znajdziesz ją w wiadomości na Twoim profilu BlaBlaCarowym – w formie kodu. Zaloguj się, żeby móc odebrać swoją eKartę Prezentową, umożliwiająca płatność na kwotę 50zł za zakupy w Sklepie Internetowym empik.com. Akcja trwa do 31 grudnia 2019 r.


*Regulamin korzystania z eKarty Prezentowej w niniejszym dokumencie.
Oferta jest ograniczona i obowiązuje tylko użytkowników, którzy otrzymali wiadomość e-mail lub powiadomienie na telefonie od serwisu BlaBlaCar, informujące o możliwości skorzystania z niej.
Jednocześnie, oferta dotyczy tylko tych użytkowników, którzy zarejestrowali się w serwisie BlaBlaCar przed 26 września 2019 r. i jeszcze nie odbyli pierwszego przejazdu oraz tych użytkowników, którzy nie zaoferowali żadnego przejazdu w serwisie BlaBlaCar od 25 kwietnia 2o19 r.

Find out more about

Co nowego?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride