Partnerstwa

Czy Twoja organizacja lub firma chciałaby promować ideę wspólnych przejazdów jako ekonomiczną i praktyczną alternatywę dla publicznego transportu?

A może jesteś organizatorem wydarzeń gromadzących dużą publiczność? Twoi klienci dojeżdżają do Ciebie z daleka? Jeśli tak – proponujemy skorzystanie z dwóch rodzajów darmowych widgetów, które możesz łatwo umieścić na swojej stronie internetowej.

Widget dla kierowców > Dodaj przejazd

Dodaj ten widget, jeżeli wśród Twoich odbiorców są właściciele samochodów podróżujący na długich dystansach. Przycisk kieruje do formularza, przez który można łatwo zaoferować wolne miejsca w BlaBlaCar. Pozwoli to na znaczne zmniejszenie kosztów tankowania, bo pokryją je pasażerowie – użytkownicy serwisu. Dzięki temu redukujemy wydalanie spalin do atmosfery, rozładowujemy korki, zwalniamy wiele miejsc parkingowych!

< Wypróbuj od razu: wpisz miasto wyjazdu, miejsce docelowe, i kliknij przycisk „Dodaj przejazd”.

Widget dla pasażerów > Znajdź przejazd

Ten widget będzie przydatny, jeżeli Twoi odbiorcy nie posiadają własnych samochodów lub poszukują sposobu na ograniczenie kosztów transportu. Możesz umieścić go w dziale „Dojazd” na swojej stronie internetowej, by pozwolić na odnalezienie przejazdu ze swojego miejsca zamieszkania do celu, płacąc mniej niż w tradycyjnych środkach komunikacji.

< Wypróbuj od razu: wpisz miasto wyjazdu oraz miejsce docelowe, a potem kliknij przycisk „Znajdź przejazd”

Kto może skorzystać z widgetów?

Nie ma tu ograniczeń: każdy może zamieścić nasze przyciski na swojej stronie – zwłaszcza, że są zupełnie darmowe. Zachęcamy więc organizacje, uczelnie, organizatorów wydarzeń masowych, festiwali, popularne miejsca turystyczne i urzędy miasta do promocji wspólnych przejazdów.

Dlaczego warto promować wspólne przejazdy?

Umieszczenie naszych widgetów na stronie www to prosty sposób na zaoferowanie swoim odbiorcom użytecznej wartości dodanej i pokazanie swojego zaangażowania w troskę o środowisko. Promocja wspólnych przejazdów jest więc świetnym pomysłem dla Twojej organizacji, odbiorców i całej planety!

W jaki sposób mogę otrzymać swój widget?

Jeśli chcesz dodać jeden lub oba przyciski na swojej stronie, wyślij do nas e-mail na adres partnerzy(at)blablacar.com, z następującymi informacjami:

  • adres strony
  • miejsce na stronie, w którym zostaną dodane
  • który widget Cię interesuje (oczywiście możesz otrzymać oba!)

Wyślemy Ci fragment kodu (iframe), który wkleisz na swojej stronie i… gotowe! Tnaprawdę działa – zapraszamy do współpracy.

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride