Jednodniowy czy miesięczny dostęp do serwisu? Który jest dla Ciebie?

Jednodniowy czy miesięczny dostęp do serwisu? Który jest dla Ciebie?

Jak często podróżujesz BlaBlaCarem?
Mamy opcję dla tych z Was, którzy jeżdżą często oraz tych, którzy jeżdżą okazjonalnie.

Jak to działa?

W zależności od częstotliwości podróżowania, pasażerowie mogą wykupić dwa rodzaje dostępu do serwisu BlaBlaCar:

  • opcja jednodniowa – pasażerowie dokonują jednorazowej płatności kartą płatniczą lub przez PayPal i rezerwują przejazdy tak często, jak chcą, przez kolejne 24 godziny. Jeśli zarezerwują przejazd i okaże się dla nich nieodpowiedni, zawsze mogą zarezerwować następny. Po 24 godzinach, dostęp do platformy automatycznie wygasa. Dane karty płatniczej zostaną zapisane do przyszłych transakcji, ale karta nie zostanie obciążona ponownie bez wcześniejszej zgody użytkownika. Dane te mogą zostać usunięte w zakładce Zapisana karta w profilu użytkownika.
  • miesięczny abonament – jak przy jednodniowej opcji, pasażerowie dokonują płatności kartą płatniczą lub przez PayPal i rezerwują przejazdy tak często, jak chcą, przez okres miesiąca – z tą różnicą, że po upływie tego czasu dostęp automatycznie się odnawia i taka sama kwota zostaje pobrana z ich karty za kolejny okres. Pasażerowie wprowadzają dane karty płatniczej tylko raz – kiedy kupują miesięczny dostępu do serwisu. Abonament można anulować w każdym momencie, logując się na swój profil.

Wybierasz się w podróż?

Kiedy już znajdziesz odpowiedni przejazd, wybierz „rezerwuj”, a my przekierujemy Cię (pasażera!) na stronę, gdzie możesz wybrać rodzaj dostępu do naszego serwisu. Po zapłaceniu dokończ rezerwację i jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z kierowcą w celu ustalenia ostatnich szczegółów Twojego przejazdu.

Po wykupieniu dostępu do serwisu, nie poniesiesz już żadnych dodatkowych opłat przy rezerwowaniu przejazdów. (*przy miesięcznym abonamencie po upływie miesiąca płatność za dostęp zostanie automatycznie pobrana, chyba że anulujesz abonament). 

I pamiętaj: korzystanie z platformy pozostaje darmowe dla kierowców!

Ile muszę zapłacić?

Staraliśmy się, aby każdy pasażer mógł wybrać opcję czasową dopasowaną do swoich potrzeb, dlatego też oferujemy dwa rodzaje dostępu do naszej platformy. Różnią się one okresem ważności, w którym można dokonywać nielimitowaną liczbę rezerwacji podczas przejazdów krajowych rezerwowanych poprzez BlaBlaCar.pl:

  • Na 1 dzień za 8 zł
  • Na 1 miesiąc za 12 zł (odnawialny abonament)

Jeśli podróżujesz na trasach międzynarodowych, możesz wybrać następujące warianty:

  • Na 1 dzień za 20 zł
  • Na 1 miesiąc za 25 zł (odnawialny abonament)

Szerokiej drogi z BlaBlaCar!

Dodaj przejazd 

Szukaj przejazdu

Find out more about

Co nowego?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride